steps

Darmowe ogłoszenie z nieograniczonymi możliwościami

steps

Dodatkowa reklama, do 10x więcej kandydatów

steps

Potrzebujesz czegoś innego, możesz na nas liczyć

Znajdź utalentowanych kandydatów

100+

Miast

590+

Stanowisk pracy

2,5mln

Chętnych na zmianę

Co i jak?

Krok po kroku

Wiedza

Sprawdź nasze wskazówki i poradniki. Nigdy nie pracowałeś za granicą? Nie szkodzi! Mamy dla ciebie poradnik, jak zacząć, czego się spodziewać i jak się przygotować do rozmowy. Czekają na ciebie porady od pracowników i pracodawców!

Poszukiwania

Jesteś z nami, to twój pierwszy krok w dobrą stronę. Teraz pozwól nam poprowadzić cię za rękę. Aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb, wybierz miejsce, skorzystaj z dodatkowych filtrów i określ oczekiwany poziom zarobków.

Rozwój

Ciężko pracowaliśmy, aby wprowadzić zmiany za kulisami i zapewnić lepsze wrażenia, a wszystko po to, abyś mógł łatwiej znaleźć odpowiednie dopasowanie. Wypłyń z nami na zupełnie nowe horyzonty, dzięki którym rozwiniesz swoje skrzydła!

Zaufanie

Praca za granicą to duże wyzwanie dla pracownika i pracodawcy. Naszą ideą było stworzenie bezpiecznej przestrzeni zarówno dla tych, którzy pracy szukają, jak i dla tych, którzy ją oferują. Liczą się dla nas tylko zweryfikowani pracodawcy!

Społeczność

Dołącz do społeczności Pracawue! To tutaj wymienisz się doświadczeniami z innymi osobami poszukującymi pracy za granicą i poznasz ich historie z pierwszej ręki. Czeka na ciebie fanpage oraz grupa na Facebooku, podcasty na Spotify i kanał na Youtubie.

Zapisz się do newslettera

Wspólnie tworzymy polską społeczność. Najnowsze informacje o nowościach pracy za granicą!