EMIGRACJA XD: Szalona podróż przez kiczowaty świat polskiej emigracji

W głęboko ukrytych zakamarkach polskiego internetu narodziła się legenda - "Emigracja XD". Tytuł ten stał się symbolem niezwykłej przygody, jaką przeżyją dwaj nieco ekscentryczni bohaterowie - Kuba i Piotrek.

Książka Malcolm XD

Opowieść rozpoczyna się w spokojnym miasteczku, gdzie najważniejszym wydarzeniem roku są obchody Dni Agrestu i wyjazd zarobkowy do Londynu. Dla Kuby i Piotrka wyjazd staje się jednak nieuchronny, gdyż marzą o lepszym życiu i nowych perspektywach za granicą.

Już od pierwszych chwil w Londynie, chłopaki przekonują się, że ich "emigracja" nie będzie typową historią sukcesu. Podczas zakrapianej imprezy, ich drogi się rozdzielają, a dalsza podróż staje się nieprzewidywalną wyprawą pełną zwariowanych i wyjątkowych postaci. Przygoda nabiera tempa, a bohaterowie stykają się z tirowcami, cygańskimi handlarzami kamperów, anarchistami squattersami, a nawet recydywistami uciekającymi przed polskim wymiarem sprawiedliwości.

Kadr z serialu

"Emigracja XD" to kombinacja zabawnych i niezwykłych sytuacji, która wciąga widzów na samo dno ekscentrycznej przygody. Ale za humorystycznym pozorem kryje się także głębszy sens. Serial nie tylko dostarcza niezapomnianych chwil śmiechu, ale również skłania do refleksji na temat odnajdywania siebie w obcym świecie, samotności i poszukiwania prawdziwej przyjaźni.

Niesamowite recenzje zalewają Internet, a widzowie chwalą aktorstwo, doskonałe dialogi i wciągającą reżyserię. Szczególnie podziw dla Włosoka, który przełamuje swój dotychczasowy wizerunek i zaskakuje widzów swoim nowym, wszechstronnym wcieleniem.

Kadr z serialu

"I śmieszno i straszno i smutno - ależ udał się ten zaskakujący koktajl. Wszystko jest: świetne dialogi, wybitne aktorstwo obsadzone w punkt, wartka reżyseria, która raz zwalnia, raz przyspiesza. Same gagi byłyby męczące, a tu i refleksja i celne spostrzeżenia o kraju i "zagranicy". Czekałam głównie ze względu na Włosoka - zaskoczył mnie niesamowicie tym nowym wcieleniem, niesamowity aktor. Ale ten serial to same zaskoczenia, nie było dawno czegoś takiego w polskim filmie. A Stomil króluje. I scena z 20-złotowym banknotem na niemieckim parkingu. Czekam na kolejne odcinki bardzo niecierpliwie, a każdy oglądam minimum po 3 razy :)" - zachwycają się widzowie.:)"

"Dawno w polskim kinie nie było tak śmiesznego i po prostu - sprawnie nakręconego serialu. Brawo Panie i Panowie! Czekamy na drugi sezon. Widac, że w scenariusz zaangażowany był człowiek, który zna emigrację londyńską od podszewki." - komentuje kolejny z fanów.

Kadr z serialu

"Emigracja XD" to unikalna produkcja, która łączy w sobie elementy komedii, dramatu i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. To serial, który pozostawi ślad w sercach widzów i będzie polecany przez fanów oryginalnych i dobrze zrealizowanych produkcji.

Nie przegap tej niezwykłej przygody! Oglądaj "Emigrację XD" w CANAL+ i przekonaj się, że emigracja może być szalona, ale z pewnością pełna niezapomnianych chwil i odkryć. Czekamy na kontynuację przygody Kuby i Piotrka w drugim sezonie!

Seriale

Jakub Marcinowski

06 sie, 2023

Zmień z nami swoje życie

Skorzystaj z Praca w UE, aby znaleźć najlepsze oferty pracy.

Dbamy o transparętność widełek

Powód 1

Dbamy o transparętność widełek

Każda oferta jest weryfikowana

Powód 2

Każda oferta jest weryfikowana

Dane firm są jawne

Powód 3

Dane firm są jawne

Zapisz się do newslettera

Wspólnie tworzymy polską społeczność. Najnowsze informacje o nowościach pracy za granicą!