Znajdź oferty

Szukanie pracy nie jest proste, skorzystaj z interaktywnej mapy lub funkcji wyszukiwania aby znaleźć wymarzoną pracę.

Prześlij aplikacje

Prześlij swoją aplikację, nie jest wymagane konto - zgłoszenie jest bezpłatne. Jak tylko znajdziesz odpowiednie stanowisko, możesz złożyć swoją aplikację.

Sprawdź kierunek

Przeprowadź wywiad, przez telefon lub rozmowę wideo – firmy oferują różne opcje. Upewnij się, że zawsze jesteś dobrze przygotowany.

01

03

Kreator CV

Twój życiorys, zrobiony w prosty sposób

Aplikacja Pracawue eliminuje problemy związane z pisaniem życiorysu. Wybierz nasz szablon i podążaj za prostymi wskazówkami, aby bez wysiłku stworzyć idealne, gotowe do pracy CV.

FAQ's

Najczęściej zadawane pytania

Dbamy o twoje bezpieczeństwo sprawdzając wszystkie oferty pod kątem oszustwa. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpiecznej podróży, pracy i życia za granicą. Informacje o tym, jak bezpiecznie zacząć pracę za granicą znajdziesz w naszych poradnikach.

Niezależnie od tego, czy chcesz opublikować pracę dla swojej małej firmy, czy masz bardziej złożone potrzeby rekrutacyjne, mamy rozwiązania rekrutacyjne dla firm każdej wielkości. Zachęcamy do korzystania z kontaktu pod adresem biznes@pracawue.pl

Źródła danych, aby właściwie oszacować średni zakres zarobków dla ofert, analizujemy i bierzemy pod uwagę uwagę ponad 40 czynników i 300 źródeł danych, z których wszystkie są okresowo aktualizowane, jak również szacujemy wartości pogodowe z ostatnich 12 miesięcy. Nasze globalne źródła obejmują World Bank, World Health Organization, United Nations, Reporters Without Borders, OpenStreetMap, GeoNames, OpenFlights, Heritage Foundation, AngelList, Airbnb, Seed-DB i inne. Oprócz tego poszerzamy dane dotyczące rynku rekrutacyjnego z lokalnych źródeł z krajów na całym świecie.

Zachęcamy do korzystania z kontaktu pod adresem pomoc@pracawue.pl - nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania.

Zapisz się do newslettera

Wspólnie tworzymy polską społeczność. Najnowsze informacje o nowościach pracy za granicą!